مجهزترین مرکز آموزشی

دوره آموزش ICDL

  0
 18944

مرکز آموزش ICDL سفیر قرن

مجتمع آموزشی سفیر قرن فعالیت آموزشی خود را از سال ۱۳۸۴ و با مدیریت جناب آقای محسن الله دادی آغاز کرده و توانسته با بهره گیری از اساتید و کادری مجرب بالاترین رتبه و امتیاز را در سازمان فنی و حرفه ای و سازمان وزارت کار و امور اجتماعی کل کشور کسب کند. دوره آموزشی ICDL یک و دو در آموزشگاه سفیر قرن برگزار می شود.

با شرکت در دوره آموزش ICDL می‌توانید به طور کامل مهارت‌های هفتگانه ای سی دی ال را که برای ورود به بازار کار به آن احتیاج دارید، بیاموزید. فرقی نمی‌کند دانشجو هستید یا به دنبال افزایش مهارت خود در بازار کار در مرکز آموزش سفیر قرن ثبت‌نام می‌کنید، سفیر قرن با بهره‌گیری از متخصصان مجرب در این حوزه، دوره آموزش icdl را برگزار کرده است. در دوره آموزشی icdl شما با جزئیات و مبانی کامپیوتر آشنا خواهید شد، مهارت‌های هفت‌گانه همچون ویندوز، اینترنت، نرم‌افزار ورد، نرم‌افزار اکسل، نرم‌افزار اکسس و پاورپوینت را فرا خواهید گرفت. با وجود مباحث کاملی که در این دوره فرامی‌گیرید، هزینه کلاس icdl در سفیر قرن نسبت به هزینه دوره icdl فنی حرفه ای مقرون‌به‌صرفه‌تر خواهد بود. 

آنچه در ادامه خواهید خواند:

قیمت و هزینه دوره آموزشی ICDL در تهران

در صورتی که قصد شرکت در دوره آموزشی ICDL را دارید، نیازی به نگرانی از بابت قیمت دوره icdl در سفیر قرن نخواهید داشت. شما می‌توانید با پرداخت قسطی، هزینه دوره icdl را بپردازید. به این صورت که در زمان ثبت‌نام تنها یک‌سوم مبلغ شهریه را پرداخته و مابقی را می‌توانید در طی دوره آموزش icdl به صورت قسطی پرداخت کنید. مدت ‌زمان دوره icdl مؤسسه سفیر قرن یک ماهه است که ابتدا و نیمه هر ماه به صورت خصوصی و نیمه‌خصوصی برگزار می‌شود. اطلاعات بیشتر در مورد هزینه دوره ICDL در جدول زیر آورده شده است.

تاریخ شروع دوره طول دوره  شهریه دوره عمومی شهریه کلاس نیمه خصوصی شهریه دوره خصوصی
اول و 15 هر ماه یک ماه 900/000 تومان 1/500/000 تومان 2/000/000 تومان

توجه:

 • درصورت نیاز 2 جلسه رفع اشکال برای کارآموز برگزار می‌شود.

 • ظرفیت کلاس‌های نیمه خصوصی 4 تا 7 نفر است.

 • ظرفیت کلاس‌های خصوصی 1تا 3 نفر است.

 • کارآموزان می‌توانند یک سوم مبلغ شهریه را موقع ثبت نام و الباقی مبلغ را طی دوره پرداخت نمایند.

 • تمامی بخش‌ها دارای جزوه‌های کامل بوده که تمامی موارد آموزش به صورت مورد به مورد توضیح داده شده است.

پیشنهاد دوره :  دوره آموزش نصب کولر گازی

دوره آموزش icdl

معرفی دوره ICDL درجه 1 و درجه 2 آموزشگاه سفیر قرن

در دوره icdl پیشرفته شما با بالا بردن سطح اطلاعاتی خود در زمینه علوم کامپیوتر و قابلیت کار با ابزارهای مورد نیاز کامپیوتر خواهید توانست که تسلط کافی را روی مهارت‌های هفتگانه کامپیوتر داشته باشید. این امر باعث بالا رفتن بازدهی شغلی شما شده و در نتیجه شرایط بهتری را در ادامه کارتان خواهید داشت. دوره ICDL سفیر قرن به دو صورت درجه یک و درجه دو برگزار می‌شود. 

 • IT: مفاهیم اساسی تئوری فناوری اطلاعات
 • ویندوز: استفاده و مدیریت فایل ها، پوشه ها و پنجره ها، ایجاد میانبر ها، تنظیمات میزکار، تنظیمات زبان
 • اینترنت و پست الکتریک (OUTLOOK): مفاهیم اینترنت، جستجو های اینترنتی، ارسال و دریافت نامه های الکترونیکی
 • WORD: مدیریت فایل، محیط برنامه، قالب بندی متن و پاراگراف، تنظیمات صفحه، کادربندی، پس زمینه، رسم جدول، شماره گذاری صفحات، چاپ
 • EXCEL: مدیریت فایل، محیط برنامه، توابع (Min، Max، Count، Average، Sum)، فرمول نویسی، نمودار، کار با کاربرگ، فیلتر
 • POWER POINT: محیط برنامه، مدیریت فایل، مدیریت اسلاید، متحرک سازی، تنظیم گذار، دکمه های عملیاتی
 • ACCESS: محیط برنامه، طراحی پایگاه داده، ایجاد جدول، خصوصیات فیلد، Query، فرم، گزارش

برای شرکت در دوره آموزش حسابداری سفیر قرن با آموزشگاه تماس بگیرید: 02166909076


دوره ICDL مقدماتی (درجه 2) 

در دوره مقدماتی شما با استفاده از کامپیوتر و مبانی اولیه آن آشنا خواهید شد. سیستم‌عامل‌ها و مدیریت فایل‌ها و برنامه‌های کمکی را خواهید آموخت. با امنیت، شبکه و نرم‌افزار آشنا خواهید شد. قالب‌بندی، اشیا، ادغام پستی، آماده‌سازی خروجی‌ها، اینترنت و … را یاد می‌گیرید. هر آن چیزی که پیش‌نیاز دوره icdl درجه 1 باشد، در این دوره خواهید آموخت.

دیگر دوره های سفیرقرن:  آموزش نصب درب اتوماتیک

دوره ICDL پیشرفته (درجه 1)

در دوره icdl پیشرفته که لازمه آن گذراندن دوره آموزشی مقدماتی است، شما به مهارت اکسل، اکسس و پاورپوینت دست پیدا خواهید کرد و به طور کلی هر آن چیزی که راجع به این مهارت‌ها باید بدانید، خواهید آموخت. البته هر کدام از مهارت‌ها را نیز که بخواهید می‌توانید به صورت تک دوره یا جامع هر دو سطح یک و دو را ثبت‌نام کنید.

دوره آموزشی مهارت‌های هفتگانه ICDL

دیگر دوره های مجموعه سفیر قرن :  دوره آموزش نصب آنتن مرکزی

مخاطبین دوره آموزشی مهارت‌های هفتگانه ICDL چه کسانی هستند؟

با پیشرفت تکنولوژی و رسوخ کامپیوتر در همه زمینه‌های کاری متقاضیان این رشته آموزشی روز به روز درحال افزایش است. امروزه شما شاهد حضور کامپیوتر در تمامی مراکز آموزشی، اداری، اقتصادی و... هستید. استفاده از کامپیوتر نیازمند مهارت است و ICDL مهارت استفاده از کامپیوتر را به ما آموزش می‌دهد.
بنابراین مخاطبین ICDL را می توان به صورت زیر برشمرد:

 • کارمندان 
 • دانشجویان 
 • دانش‌آموزان  
 • نویسندگان
 • پزشکان
 • شرکت‌ها
 • و همه کسانی که در قسمتی از کار خود با کامپیوتر سر و کار دارند.

پیشنهاد دوره های سفیر قرن: دوره برق صنعتی

مدرک ICDL در آموزشگاه سفیر قرن

با توجه به ضرورت یادگیری مهارت‌های هفتگانه، زمان آن رسیده که بهترین آموزشگاه برای آموزش دوره icdl را پیدا کنید. آموزشگاه سفیر قرن با بهره‌گیری از متخصصان خبره، تمام موارد لازم را به شما آموزش خواهد داد. عده‌ای از افراد نیز برای دریافت جواز کار، استخدام یا وام خوداشتغالی یا دلایلی مانند مهاجرت و ... به مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای نیاز دارند؛ کارآموزانی که تمایل به دریافت کارت مهارت بین‌المللی سازمان فنی حرفه‌ای دارند ثبت سازمان می‌شوند و با گذراندن دو امتحان کتبی و عملی کارت مهارت دریافت می‌کنند.

پس از گذراندن دوره ICDL یک گواهی پایان دوره به کارآموز اهدا می‌شود که نشان می‌هد کارآموز به مدت زمان خاص دوره هفت مهارت ICDL را با کسب نمره n از 100 به پایان رسانده است.

هزینه مدرک icdl نیز اگر نیاز به کلاس ندارید به صورت زیر است:

دریافت مدرک ICDL بدون کلاس

افرادی که مدعی هستند که تمامی هفت مهارت ICDL را خودشان اموخته‌اند و فقط می‌خواهند مدرک دریافت کنند می‌توانند با پرداخت یک دوم شهریه دوره فقط در امتحان شرکت کنند و کارت مهارت دریافت نمایند.

پیشنهاد دوره سفیر قرن:  دوره آموزش سانترال

مزیت‌های گذراندن دوره ICDL 

 • داشتن مدرک ICDL چه در سطح داخلی و چه در سطح سازمانی نشان دهنده این است که شما تسلط لازم برای کار با کامپیوتر را دارید و رزومه کاری قوی‌تری خواهید بود.
 • دیگر مزیت گذراندن این دوره انجام کارهای تایپی و کامپیوتری توسط خودتان است.
 • در قسمت‌های مختلفی مثل اکسل شما می‌توانید به راحتی محاسباتی که ساعت‌ها زمان میگیرند را در چند دقیقه انجام دهید.

مدت زمان دوره ICDL و نحوه برگزاری کلاس

 • یک جلسه مبانی و ویندوز
 • سه جلسه word
 • سه جلسه  excel
 • یک جلسه  powerpoint
 • یک جلسه access 
 • یک جلسه اینترنت

هر جلسه 2 ساعت برگزار می‌شود.

 • دوره آموزشی به اینگونه است که در جلسه اول کارآموز با مبانی کامپیوتر و نحوه کارکردن با آن، کار کردن در فضای ویندوز و و تنظیمات کامپیوتر شخصی را آموزش می‌بینند.
 • از جلسه دوم دوره آموزشی ICDL  پیشرفته کار با برنامه واژه‌پرداز word  آغاز می‌شود. طی سه جلسه تمامی آیکون‌های این برنامه به ترتیب منو و ریبون آموزش داده می‌شود. آموزش word بسیار اساسی است زیرا بسیاری از موارد که در دیگر مهارت‌ها آموزش داده می‌شوند در این قسمت گفته‌ می‌شوند.
 • بعد از آن در جلسه پنجم آموزش اکسل شروع می‌شود که در جلسه اول فاکتور زدن و در جلسه دوم کارنامه و جلسه سوم نکات ریز و موارد تکمیلی اکسل آموزش داده می‌شود. توجه داشته باشید که اکسل ICDL خیلی مختصرتر از اکسل حسابداری است. به طور کل در اکسل 200 فرمول وجود دارد که در اکسل ICDL تنها به 10 مورد آن اشاره می‌شود و مابقی فرمول‌ها مختص کارهای حسابداری پیشرفته است.
 • جلسه نهم مختص powerpoint است. بیشتر منوهای این برنامه با word یکسان است و تنها چند مورد جدید دارد برای همین هست که این برنامه در یک جلسه تکمیل می‌شود. بعد از گذراندن این برنامه و تکمیل پروژه از اینکه اسلایدهایتان را به نمایش می‌گذارید بسیار لذت‌بخش است و هرقدر خلاقیت بیشتری در این قسمت به خرج دهید اسلایدهای تماشایی‌‌تری را از خود بجای خواهید گذاشت. البته پیشرفت در powerpoint ارتباط مستقیمی با سلیقه و همچنین تجربه انجام پروژه دارد و هرقدر سلیقه بیشتری داشته باشید و پروژه‌های بیشتری انجام دهید نکات ریزتری را ایجاد خواهید کرد که جلوه کار شما را دوچندان می‌کند.
 • همانطور که گفتیم access یک برنامه پایگاه اطلاعاتیست و ما اینجا نیاز به طراحی یک جدول داریم که بتوانیم اطلاعاتمان به صورت سازمان‌یافته ذخیره کنیم. بعد از طراحی و ساخت جدول زمانی می‌رسد که ما سوال یا کوئری برایمان ایجاد می‌شود که با طراحی یک کوئری اطلاعاتی با ویژگی خاص را برای ما به نمایش می‌گذارد.
 • در گام بعدی ما نیاز به فرم داریم که این فرم برای هر شخص یا کالا و ... اختصاصی است واطلاعات شیء خاص را شامل می‌شود. در انتها می‌رسیم به گزارش‌گیری. پس مباحث برنامه access جدول، کوئری، فرم و گزارش هستند که در یک جلسه آموزش داده می شوند.
 • جلسه آخر کلاس اختصاص میابد به اینترنت و شبکه.

در دوره آموزش نرم افزار حسابداری سپیدار سفیر قرن شرکت کنید!


بازار کار ICDL 

در صورتی که قصد دارید در یک شغل اداری مشغول به کار شوید، یکی از مسائلی که هر روز با آن سر و کار دارید، کار کردن با ابزارهایی مثل ورد و اکسل و اکسس و پاورپوینت است. در واقع در ادامه شرایط شغلی‌تان ممکن است نیاز به کار کردن روزانه با کامپیوتر دارید. ضمن اینکه شما با یادگیری این مهارت‌ها می‌توانید وارد بازار کار شده و با توجه به مهارتی که دارید، حداقل حقوق وزارت کار را دریافت کنید. باید گفت که مهارت‌های هفتگانه کامپیوتر این روزها یکی از ضروری‌ترین مهارت‌هایی است که برای ورود به هر نوع بازار کاری به آن‌ها نیاز دارید. بنابراین، فارغ از اینکه قصد دارید در چه حوزه‌ای فعالیت داشته باشید، دانشجو هستید یا به صورت خویش‌فرما فعالیت می‌کنید، نیاز به مهارت‌های icdl خواهید داشت. 

شما می‌توانید در هر صنعتی که فعالیت دارید، تبدیل به یک کاربر حرفه‌ای کامپیوتر شوید که در هر اداره و سازمانی نیاز به مهارت او دارند. در نهایت در صورتی که بتوانید به صورت تخصصی این مهارت‌ها را یاد بگیرید می‌توانید از طریق آموزش آن نیز در فضای مجازی یا کلاس‌های فیزیکی کسب درآمد داشته باشید. 
 

آموزشگاه سفیر قرن علاوه بر دوره های آموزش ICDL، دوره دیگر نرم افزارهای کامپیوتر یعنی آموزش فتوشاپ مقدماتی تا پیشرفته و سایر دوره های کاربردی برای بازار کار از جمله دوره آموزش تعمیرات موبایل را نیز برگزار می کند. برای آشنایی با این دوره و سر فصل های آن با کارشناسان سفیر قرن تماس بگیرید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر دوره‌های آموزشی با مجتمع آموزشی سفیر قرن تماس بگیرید

اشتراک :

شهریه کلاس های ICDL سفیر قرن برای دوره عمومی 1500 هزار تومان، برای کلاس نیمه خصوصی 1 میلیون و 800 هزار تومان و برای دوره خصوصی 2/500 میلیون تومان است. امکان پرداخت قسطی هم برای راحتی شرکت کنندگان فراهم شده است.

کلاس ICDL در سفیر قرن جمعاً 20 ساعت شامل 10 جلسه 2 ساعته است. در صورت نیاز 2 جلسه رفع اشکال هم برای کارآموز برگزار می شود.

مدارک شامل هزینه نیست و با همان هزینه شهریه مدارک هم داده می شود. 

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha