مجهزترین مرکز آموزشی

دوره آموزش نصب و تعمیرات آیفون تصویری

  0
 6098
امتیاز کاربران 5/0 از 5

آموزش تعمیر و نصب آیفون تصویری سفیر قرن

شرکت های سازنده ای که قصد تولید آیفون تصویری را دارند نسبت به برگزاری کلاس های آموزش نصب آیفون تصویری همراه با فیلم های آموزشی برای تمامی افراد و مشتریانی که ممکن است از این آیفون ها خریداری نمایند تاکید دارند. شرح این کلاس ها به این شکل است که یک محیط برای آشنایی مقدماتی و نصب آیفون تصویری برای ساختمان ها، ادارات و ... فراهم می کند. در این کلاس ها علاوه بر آموزش های مقدماتی لازم  برای هر فرد، آموزش نصب آیفون تصویری الکترونیک نیز  بیان می شود، مدرس این دوره ها کاملا حرفه ای بوده و کلاس ها را در کارگاه ها و آموزشگاه های معتبر، مجهز و پیشرفته برگزار می کند. 

آموزش نصب و تعمیرات آیفون تصویری به عنوان یک رشته تخصصی، نیازمند تجربه و مهارت کافی است فردی که در این رشته فعالیت می کند باید حتما زیر مجموعه رشته های برق و الکترونیک باشد. افراد زیادی قصد دارند در  این زمینه فعالیت کنند. دوره آموزشی تعمیرات آیفون تصویری نیز نیازمند تدریس تخصصی و مهارت کافی می باشد چون افراد برای فهمیدن آموزش تصویری آیفون و نصب آن باید دوره تعمیرات آیفون تصویری را به طور کامل دیده باشند.  

در صورتی که افراد نتوانند دوره ها را بصورت حرفه ای آموزش ببینند می توانند از روش مشاهده  فیلم های آموزشی نصب آیفون تصویری تمامی سرفصل ها را دنبال کنند. در هر جلسه از آموزش یک موضوع طبق سر فصل های مربوطه آموزش می دهند که مباحثی همچون آموزش تعمیر آیفون تصویری و  آموزش تعمیر برد تغذیه آیفون تصویری است.
 

هزینه دوره آموزش نصب و تعمیر آیفون تصویری در تهران 

رشته  مدت قیمت کلاس عمومی قیمت کلاس خصوصی
نصب آیفون تصویری و کدینگ 5 جلسه 500/000 تومان 1/200/000 تومان
تعمیرات تخصصی آیفون تصویری 1 ماه 850/000 تومان 1/700/000 تومان

آدرس : میدان انقلاب - خیابان 16 آذر - نبش کوچه رهنما - پلاک 24 - طبقه دوم -آموزشگاه سفیر قرن

تلفن : ۶۶۹۰۹۰۷۵-۶۶۹۰۹۰۷۶- ۰۹۱۲۳۰۸۴۶۳۲

ایمیل : info@safiregharn.com

سر فصل های دوره آموزش تعمیر آیفون تصویری 

آنچه که یک نصاب آیفون تصویری باید بداند : نحوه نقشه خوانی ، نصب و اجرای یک پروژه مانند آموزش تعمیر برد تغذیه آیفون تصویری است.

 • آشنایی با انواع سیستم های درب بازکن صوتی ، معرفی ساختار و قطعات نظیر آیفون کوماکس (commax)
 • آموزش نصب و اتصالات در حالت های مختلف سیم کشی و نوع تصویری آنالوگ به همراه متعلقات
 • استاندارد نصب ، معرفی بهترین متد سیم کشی
 • آموزش نصب آیفون با سوئیچر مرکزی و سوئیچر تک کانال
 • آموزش نصب آیفون های کدینگ و نحوه کد دهی و برنامه ریزی
 •  عیب یابی آیفون های تصویری ، تست سیم و مسیر های ارتباطی
 •  اتصال دوربین به آیفون تصویری

دوره آموزش نصب آیفون تصویری | دوره آموزش تعمیرات آیفون تصویری

توجه: کامل ترین آموزش هوشمند سازی ساختمان BMS در آموزشگاه سفیر قرن. برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

آیا پس از اتمام دوره نصب و تعمیر آیفون تصویری امکان اخذ مدرک فنی و حرفه ای وجود دارد؟  

کارآموزان می توانند بعد از گذراندن دوره آموزش حرفه ای شوند و در صورت تمایل کاراموز جهت دریافت مدرک فنی حرفه ای ، کاراموز توسط آموزشگاه در آزمون فنی حرفه ای ثبت نام خواهد شد و پس از قبولی در آزمون عملی و کتبی هماهنگ کشوری سازمان، مدرک رسمی به کارآموز ارائه خواهد شد که قابل استعلام بوده و کارآموز می تواند مدرک خود را به زبان انگلیسی ترجمه و از آن به عنوان یک مدرک رسمی و قابل قبول در سطح بین المللی استفاده نماید.

اساتید دوره آموزش نصب آیفون تصویری

این دوره ها توسط افراد مجرب و ماهر برگزار می شود که محل برگزاری کلاس های آموزشی  نیز  در کارگاه ها و آموزشگاه های مجهز و پیشرفته می باشد. این اساتید باید به تمامی آموزش های لازم در این زمینه مسلط باشند، برای مثال ممکن است فردی برای کلاس آموزش نصب آیفون تصویری به کلاس برود و دیگری برای تعمیر آیفون تصویری، البته شایان به ذکر است که کارهای نصب و تعمیر  آیفون همگی وابسته به یکدیگر هستند و یک کار بسیار  پیشرفته و سخت محسوب می شود.  فردی  در این زمینه می تواند موفق باشد که همه کلاس های دوره آموزشی را به خوبی یاد گرفته باشد.

مهارت هایی که کارورز پس از اتمام دوره های آموزشی آیفون  کسب می کند عبارتند از

هزینه کلاس ها بستگی به  دوره، تعداد جلسات و مکان آموزشگاه دارد. در صورتی که دوره مقدماتی باشد کلاس ها هزینه چندانی ندارد و در صورتی که دوره پیشرفته کلاس ها برگزار شود هزینه آن سنگین تر و بیشتر است چون  میزان جلسات  و دوره بیشتر می شود. حال اگر تجهیزات کارگاه نیز پیشرفته و مجهز تر باشد هزینه کلاس ها بر اساس تجهیزات بیشتر است که طبیعتا هزینه تدریس اساتید نیز بالا تر می رود. به طور معمول در  شروع هر فصل دوره کلاس ها آغاز می شود و در پایان ماه دوره به اتمام می رسد و مدرک آن به فرد داده می شود ولی این دوره که به مدت 1ماه طول می کشد به دوره پیشرفته مربوط می شود و در دوره مقدماتی تعداد جلسات کمتر است و صرفا برای آشنایی کاربران و مشتریان با تجهیزات آیفوت تصویری می باشد. هزینه آن برای یک ماه اگر کلاس خصوصی باشد یک میلیون و برای کلاس های عمومی 850  هزار تومن و 800 تومن می شود. 

سوالات متداول دوره تعمیرات آیفون تصویری

نقطه آغاز کار کجاست؟ ابتدا باید پانل را نصب کنیم یا مانیتور ها را؟ جعبه تقسیم ها را چگونه سربندی کنیم؟ محل نصب سویچر ها کجاست؟ چگونه تصویر بهتری داشته باشیم؟ قفل برقی چگونه نصب می شود؟ اگر نیاز به تعویض سیم کشی بود، چگونه باید اینکار را انجام دهیم؟ تمام این سوالات و صدها نکات دیگر مطالبی هستند که در کلاس آیفون تصویری به آن خواهیم پرداخت.

چگونه می توانیم ساختمان ها را مجهز به دو پانل بیرونی کنیم؟

به نحوی که با زنگ زدن یکی از پانل ها تصاویر با هم ادغام نشوند و فقط یکی از دربها باز شود.

در ساختمانهایی که آیفون تصویری رنگی دارند، اگر رنگ به واحدهای بالاتر نرسید، چگونه رفع ایراد کنیم؟

تقویت صدای پانل، تقویت میکروفون، مشکل تو دماغی بودن صدای آیفون،تقویت صدای زنگ و ....

آیا میتوان از مانیتور آیفون تصویری به جای تلویزیون و یا مانیتور دوربین مدار بسته استفاده کرد؟

 بله

آیا می توان برای پانل، دزدگیر نصب کرد؟

 بله

مرکز آموزش تخصصی تعمیرات تلفن همراه سفیر قرن علاوه بر آموزش تعمیر آیفون تصویری، دوره دیگر سیستم های الکترونیکی یعنی دوره آموزش الکترونیک را نیز بر گزار می کند. برای آشنایی با این دوره و سر فصل های آن با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

تلفن : ۶۶۹۰۹۰۷۵-۶۶۹۰۹۰۷۶- ۰۹۱۲۳۰۸۴۶۳۲

خدمات جانبی آموزشگاه سفیر قرن

کادر مدیریت آموزشگاه سفیر قرن خدمات و امکانات ویژه ای را برای کارآموزان در نظر گرفته اند که وجه تمایز سفیر قرن با سایر آموزشگاه ها می باشد. خدمات کلی آموزشگاه سفیر قرن که در تمامی دوره ها می باشد ارائه می شود:

 • امکان پرداخت شهریه دوره به صورت اقساطی

پرداخت یک سوم کل مبلغ دوره در ابتدای دوره و پرداخت مابقی هزینه در طی برگزاری دوره آموزشی انجام می شود.

 • ارائه مدرک معتبر از سوی آموزشگاه

آموزشگاه سفیر قرن به کلیه کاراموزانی که دوره های آموزشی را سپری می کنند مدرک پایان دوره معتبر ارائه می نماید.

 • ثبت نام و معرفی کاراموز جهت دریافت مدرک فنی و حرفه ای
 • ارائه خوابگاه به متقاضیان شهرستانی

آموزشگاه سفیر قرن به منظور حمایت از دانشجویان و متقاضیان شهرستان، آن ها را به خوابگاه های مناسب معرفی نموده که خوابگاه برای افراد معرفی شده توسط آموزشگاه  تخفیفات مناسبی را در نظر خواهند گرفت. لازم به ذکر است خوابگاه دقیقا روبروی آموزشگاه سفیر قرن قرار داشته و ضمن برخورداری از همه ی امکانات رفاهی دارای محیطی بسیار امن و آرام می باشد.

 • معرفی کارآموزان به بازار کار

آموزشگاه سفیر قرن جهت تسریع در اشتغال کارآموزان، نفرات برتر و فعال در دوره های آموزشی را جهت اشتغال به بازارکار معرفی می نماید.

اشتراک :
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha