مجهزترین مرکز آموزشی

دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن و آموزش نصب سیستم اعلام حریق

  0
 9576

در دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن و آموزش نصب سیستم اعلام حریق سعی شده آموزش ها به گونه ای باشد که هنرجو پس از پایان دوره آموزش نصب دزدگیر بتواند به عنوان یک نیروی کار حرفه ای وارد بازار کار شده و ملزومات نصب دزدگیر را فرا گیرد و با داشتن مدرک این دوره آموزشی جهت شروع کار در سازمان های مختلف و یا حتی به صورت مستقل و راه اندازی واحد تجاری نصب و فروش تجهیزات نصب دزدگیر و نصب سیستم های اعلام حریق و ... اقدام نماید. لازم به ذکر است که آموزشگاه تخصصی سفیر قرن جهت اشتغال سریع، هنرجویان مستعد و برتر را به بازار کار معرفی می نماید.

آموزش نصب دزدگیر اماکن و سیستم اعلام حریق در سفیر قرن

مجتمع آموزشی سفیر قرن فعالیت آموزشی خود را از سال 1384 بصورت کاملا حرفه ای در زمینه سیستم های حفاظتی و نظارتی با مدیریت جناب آقای محسن الله دادی آغاز کرده و توانسته با بهره گیری از اساتید و کادری مجرب در این زمینه بالاترین رتبه و امتیاز را در سازمان فنی و حرفه ای و سازمان وزارت کار و امور اجتماعی کل کشور کسب کند. اطلاعات بیشتر درباره دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن و منازل و آموزش نصب سیستم اعلام حریق را می توانید در ادامه مشاهده کنید. همچنین اگر علاقه مند به یادگیری نصب درب های اتوماتیک هستید، دوره آموزشی نصب درب اتوماتیک را از دست ندهید.

مطالب زیر را در ادامه می خوانید:

هزینه دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن و منازل و نصب سیستم های اعلام حریق در تهران

در صورتی که قصد دارید در رشته دزدگیر اماکن شرکت کنید، هزینه این دوره بابت سه جلسه نیمه خصوصی، 1 میلیون تومان و برای جلسات خصوصی 1.500 میلیون تومان است. اگر قصد شرکت در رشته اعلام حریق را دارید، با پرداخت یک میلیون تومان، می‌توانید سه جلسه نیمه خصوصی و با پرداخت 1.500 میلیون تومان سه جلسه خصوصی را شرکت کنید. برای عزیزانی که علاقه‌مند در دوره آموزش کامل نصب سیستم اعلام حریق یا دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن هستند، اما به هر دلیلی توانایی پرداخت به صورت یک جای مبلغ شهریه را ندارند، امکان پرداخت قسطی نیز فراهم شده است. 

رشته طول دوره شهریه دوره نیمه خصوصی شهریه دوره خصوصی
دزدگیر اماکن 3 جلسه 1/000/000 تومان 1/500/000 تومان
اعلام حریق 3 جلسه 1/000/000 تومان 1/500/000 تومان

آدرس : میدان انقلاب - خیابان 16 آذر - نبش کوچه رهنما - پلاک 24 - طبقه دوم -آموزشگاه سفیر قرن

تلفن : ۶۶۹۰۹۰۷۵-۶۶۹۰۹۰۷۶- 09124456426

ایمیل : info@safiregharn.com

سرفصل های دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن و منازل

دوره آموزش نصب دزدگیر خانه یکی از پرطرفدارترین رشته‌های تخصصی بازار کار امروز است. از آن جایی که نصب دزدگیر و دوربین مداربسته در خانه و اماکن مختلف، مسئله امنیتی و ضروری این روزها محسوب می‌شود، در این دوره به طور کامل راجع به نحوه نصب دزدگیر اماکن و منزل خواهید آموخت. در این دوره آموزش نصب سیستم دزدگیر اماکن، نحوه سیم‌کشی دزدگیر، سیستم‌های ضد سرقت و نحوه کارکرد آن‌ها، آموزش انواع دزدگیرها از جمله آموزش نصب دزدگیر اماکن بیسیم، آموزش نصب دزدگیر اماکن سیم کارتی، آموزش نصب دزدگیر اماکن کلاسیک، انواع سنسورها و عیب‌یابی و رفع خطای دزدگیر را فرامی‌گیرید.

سر فصل‌های آموزش نصب دزدگیر اماکن و منازل در موسسه سفیر قرن با توجه به نیاز بازار کار و تجربه کادر آموزشی این موسسه به صورت زیر برنامه‌ریزی شده است تا پس از پایان دوره هنرجو به صورت کاملا حرفه‌ای در این عرصه (نصب دزدگیر اماکن و منازل) مشغول به فعالیت شود:

 •  معرفی سیستم اعلام سرقت
 • معرفی دزدگیر آنالوگ و دیجیتال همراه با کاربرد آن
 • طراحی و نوع سیم بندی سیستم آنالوگ و دیجیتال
 • طراحی و نقشه کشی سیستم دزدگیر اماکن برای فضاهای گوناگون
 •  نصب حسگر های الکترونیکی و مکانیکی
 •  حسگر های خطی
 •   حسگر وزنی pet
 •  حسگر بدون سیم wifi و دیواری
 •  نصب سوکت سنسور برای شیشه
 •  نصب مگنت برای درب و پنجره
 •  نصب پدال اعلام خطر و  شاسی اعلام خطر
 •  مدار سیم بندی سری و موازی
 •  کد کردن ریموت جدید
 • آموزش و برنامه ریزی تلفن کننده های سیم کارتی و نرم افزار کنترل از راه دور IOS و Android
 • آموزش نصب حال زون ۲۴ ساعته و حالت Chim
 • بازاریابی و طراحی سیستم اعلام سرقت
 • فاکتور زدن و ارائه لیست قیمت
 • رفع ایراد و تعمیر دستگاه دزدگیر

آموزش نصب دزدگیر اماکن و منازل

توجه: کامل ترین آموزش هوشمند سازی ساختمان BMS در آموزشگاه سفیر قرن. برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

سرفصل‌های دوره آموزش سیستم اعلام حریق

سر فصل های دوره آموزش نصب سیستم اعلام حریق در موسسه سفیر قرن با توجه به نیاز بازار کار و تجربه کادر آموزشی این موسسه به صورت زیر برنامه ریزی شده است تا افراد راهنمای نصب اعلام حریق کاملی را در دسترس داشته باشند.

 • معرفی تجهیزات و نحوه آدرس دهی
 • نصب و راه اندازی سیستم
 • معرفی تجهیزات ، اصول نصب و جانمایی مطابق با استاندارد NFPA 72
 • راه اندازی و نصب قطعات به سیستم های اعلام حریق

اعلام حریق به عنوان یک سیستم پیشرفته به حساب می آید که چندین دستگاه بطور همزمان با یکدیگر کار فعالیت های خود را شروع می کنند. دستگاه ها و تجهیزات موجود در این نوع سیستم به گونه ای می باشد که در زمان بروز بعضی از شرایط همچون:

 • دود
 • آتش
 • منوکسیدکربن
 • و...

دیگر عوامل اضطراری توسط تجهیزات صوتی و بصری به تمامی مردم هشدار و اخطار می دهند. طراحی این سیستم به گونه ای می باشد که اجزای مختلفی را در برمی گیرد، این اجزا شامل موارد زیر است:

 • کنترل مربوط به پنل اعلام حریق
 • منبع تغذیه(اصلی)
 • منبع تغذیه (ثانویه)
 • دستگاه هایی به عنوان آغاز کننده سیستم اعلام حریق
 • رابط های ایمنی مربوط به ساختمان
 • شستی اعلام حریق

فرصت‌های شغلی و درآمد شغل نصب دزدگیر اماکن و نصب سیستم اعلام حریق به چه صورت است؟

یکی از رشته‌های پررونق در بازار کار امروز، نصب دزدگیر اماکن و سیستم‌های امنیتی است. از آن جایی که ساخت‌وساز روزبه‌روز در حال افزایش است، نیاز به استفاده از سیستم‌های امنیتی نیز در ساختمان‌ها افزایش پیدا کرده است.

در مورد نصب سیستم‌ اعلام حریق، باید گفت که بسیاری از ساختمان‌ها در حال حاضر ملزم به استفاده و نصب سیستم اعلام حریق هستند. در واقع مجوز پایان کار برای بسیاری از ساختمان‌ها تنها در صورتی صادر می‌شود که از سیستم اعلام حریق استفاده کرده باشند. به همین دلیل در صورتی که در این رشته فعالیت می‌کنید، می‌توانید درآمد خوبی داشته باشید. 

میزان درآمد شما در این رشته به عوامل مختلفی بستگی دارد. در واقع اگر بتوانید بهترین مهارت و تخصص را در کار خود داشته باشید، رضایت‌مندی مشتریان شما باعث می‌شود مشتریان بیشتری پیدا کنید. شما عزیزان بعد از آشنایی با این رشته و چگونگی نصب سیستم اعلام حریق، می‌توانید به عنوان مشاور نیز بهترین سیستم اعلام حریق را به مشتریان خود پیشنهاد دهید. در صورتی که تبلیغات صحیح انجام دهید و به خوبی در تخصص خود شناخته شوید، درآمد خوبی در این زمینه خواهید داشت. 

همچنین به عنوان نصاب دزدگیر اماکن و سیستم اعلام حریق، می‌توانید مغازه خود را راه‌اندازی کنید. برای این کار نیاز به حداقل سرمایه برای محل مغازه و خرید ابزار دارید. ابزارهایی مانند دریل چکشی با انواع مته، چکش، مولتی‌متر، فازمتر، نردبان، چهارسو و پیچ گوشتی، فنر سیم‌کشی  از جمله لوازم مورد نیاز برای شروع کار است.

مهارت‌های کارآموز پس از پایان این دوره

اگر فرد بدون هیچ گونه آگاهی و پیش فرضی وارد کلاس های دوره آموزش نصب دزدگیر اماکن  و دوره اعلام حریق سفیر قرن شود پس از پایان دوره مهارت های زیر را کسب کرده است:

 • می‌تواند بصورت کاملا حرفه‌ای به نصب و راه اندازی دزدگیر اماکن و اعلام حریق بپردازند
 • جذب بازار کار شده و در زمینه‌ی نصب دزدگیر و اعلام حریق و... کار حرفه‌ای انجام دهد.
 • نصب دزدگیر اماکن و شناسایی و تعمیرات آن
 • نصب و تعمیرات سیستم اعلام حریق
 • توانایی راه انداز واحد تجاری فروش قطعات دزدگیر و سیستم اعلام حریق
 • نقشه خوانی اعلام حریق
 • لوله کشی اعلام حریق

پیشنهاد دوره: در صورت تمایل می توانید در دوره آموزش تعمیرات آیفون تصویری سفیر قرن هم شرکت کنید.

آموزش نصب سیستم های اعلام حریق و تجهیزات آن

آموزش نصب دزدگیر اماکن

در دوره آموزش نصب دزدگیر منزل و اماکن، شما به طور تخصصی و عملی با تجهیزات این رشته آشنا خواهید شد. دزدگیر اماکن یا سیستم امنیتی، از ورود افراد سودجو و سارقین به اماکن جلوگیری می‌کند. در صورت فعال کردن سنسور، به محض ورود، دزدگیر آلارم می‌زند. دزدگیرهای اماکن به سه صورت دزدگیر معمولی، دزدگیر با تلفن ثابت و دزدگیر سیم کارتی وجود دارد.

آموزش نصب سیستم اعلام حریق

برای حفاظت از محیط زندگی، محل کار و هر ساختمان دیگری در هنگام وقوع آتش‌سوزی نیاز به سرویسی داریم که این اتفاق را به ما زودتر از آن زمان که اتفاق ناگواری بیفتد، اطلاع دهد. در این شرایط، سیستم اعلام حریق یکی از کاربردی‌ترین سیستم‌ها در این زمینه است که می‌توان از آن به صورت هوشمند استفاده کرد. با توجه به اهمیت وجود چنین سیستم هشداری در اماکن، مؤسسه سفیر قرن، جامع‌ترین مباحث این دوره و روش نصب سیستم اعلام حریق را آموزش داده است. به این ترتیب در این دوره با صفر تا صد نصب سیستم اعلام حریق آشنا خواهید شد و برای ورود به بازار کار آماده می‌شوید. نقشه‌خوانی، سیم‌کشی، آموزش نصب آژیر، آموزش زون‌بندی و بسیاری از مباحث دیگر شما را برای حرفه‌ای و متخصص شدن در این رشته آماده می‌کند.

بازارکار نصب دزدگیر اماکن

شما می‌توانید به عنوان نصاب دزدگیر در بسیاری از پروژه‌های عمرانی و ساخت‌وساز، فعالیت کنید. در صورت داشتن تخصص کافی می‌توانید به عنوان نصاب، تعمیرکار و فروشنده انواع دزدگیرهای اماکن، کسب درآمد داشته باشید. اگر می‌خواهید کسب‌وکار خودتان را داشته باشید، می‌توانید نمایندگی فروش یا توزیع انواع دزدگیرها را به دست آورده و مغازه یا فروشگاه خودتان را راه‌اندازی کنید. همچنین می‌توانید نسبت به فروش قطعات و لوازم موردنیاز برای نصب دزدگیر اقدام کنید. البته در این مورد، نیاز به یک سرمایه اولیه برای راه‌اندازی مغازه و تبلیغات دارید. علاوه بر این، اگر مهارت کافی و تخصص لازم را داشته باشید، می‌توانید به عنوان نصاب سیار با شرکت‌های تولیدکننده و واردکننده دزدگیر اماکن، همکاری کنید.

بازار کار نصب سیستم اعلام حریق 

در صورتی که قصد دارید به عنوان یک نصاب حرفه‌ای وارد بازار کار نصب سیستم اعلام حریق شوید، بایستی در ابتدا دوره تخصصی این رشته را بگذرانید تا آماده ورود به بازار کار شوید. از آن جایی که استفاده از سیستم اعلام حریق در انواع ساختمان‌های اداری و اماکن مختلف موردنیاز و ضروری شده است، به همین دلیل شما به عنوان نصاب، تعمیرکار یا سرویس‌کننده سیستم اعلام حریق می‌توانید در این رشته به درآمدزایی برسید. شما با کسب مهارت‌های لازم می‌توانید به صورت حرفه‌ای در این زمینه فعالیت کنید. در این زمینه می‌توانید به عنوان خویش‌فرما، مغازه خودتان را بزنید یا به عنوان نصاب سیار با فروشگاه‌ها و شرکت‌های دیگر همکاری کنید.

مرکز آموزش تخصصی دزدگیر اماکن و اعلام حریق سفیر قرن علاوه بر کلاس آموزش نصب دزدگیر اماکن و نصب سیستم اعلام حریق ، دوره‌های دیگر سیستم‌های حفاظتی و نظارتی مثل دوره آموزش نصب آنتن مرکزی و آموزش تعمیرات آیفون تصویری را نیز بر گزار می‌کند. برای آشنایی با این دوره و سر فصل‌های آن با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

اشتراک :

بله. گواهینامه پایان دوره آموزشی با تایید سازمان فنی حرفه ای کشور و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با ارزش بین المللی به هنرجویانی که پس از اتمام آموزش نصب سیستم اعلام سرقت، آزمون پایانی را با موفقیت طی نمایند اعطا می گردد. گواهینامه پایان دوره با توجه به تایید اعتبار و ارائه ی مدرک دوره آموزش نصب دزدگیر و سیستم های اعلام حریق از سوی سازمان فنی حرفه ای کاملا معتبر بوده و برای اینکار لازم است هنر آموز به سازمان فنی و حرفه ای در تهران یا شهرستان ها معرفی شود و آزمون سازمان را قبول شود که پس از آن  قابل استعلام نیز می باشد . هنر جو می تواند گواهینامه پایان دوره را به زبان انگلیسی ترجمه کرده و به عنوان یک مدرک رسمی قابل قبول در کشور های عضو سازمان جهانی استفاده نمایند  و  با نحوه نصب دزدگیر اماکن  نیز آشنا می شود.

در صورتی که شما هر دو رشته را با هم ثبت‌نام کنید، 6 جلسه کلاس خواهید داشت. اگر تنها یک دوره را ثبت‌نام کنید، هر رشته، به مدت 3 جلسه برگزار خواهد شد.

دوره آموزش نصب دزدگیر در منزل یا اماکن به صورت دوره کامل و کاربردی برای ورود به بازار کار طراحی شده است. در نهایت در صورتی که این دوره را با موفقیت پشت سر بگذارید، اگر پیشنهاد کاری به مؤسسه شود، مؤسسه از میان کارآموزان برتر، افراد را معرفی خواهد کرد.

بله در مؤسسه سفیر قرن این امکان فراهم شده است که بتوانید شهریه دوره آموزش کامل نصب دزدگیر اماکن و سیستم اعلام حریق را به صورت اقساط پرداخت کنید. 

در حال حاضر دوره آموزش نصب دزدگیر ساختمان و اماکن به صورت حضوری برگزار می‌شود. 

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha