مجهزترین مرکز آموزشی

دوره آموزشی فیلم برداری

 23 شهریور 1399   15:19
 6
 4813
امتیاز کاربران 5/0 از 5
اشتراک :

در بین ما ایرانی ها از دیرباز برگزاری مجلس عروسی یکی از ارکان اصلی شروع زندگی بوده است، اما امروزه این مجالس با زرق و برق بیشتر و پر از تجملات برگزار می شود، بنابراین سرویس های ویژه این مجالس کارشناسان مخصوص به خود را نیاز دارد، که توانایی کار با دوربین های حرفه ای ، تجهیزات حرفه ای درون آتلیه ها و . . . را داشته باشند. 

آموزشگاه سفیر قرن با توجه به این نیاز ها اقدام به برگزاری دوره آموزش فیلمبرداری ویژه مجالس عروسی و آتلیه و تبلیغات نموده است و از شما عزیزان که جویای بازار کار و علاقه مند به این رشته هستید دعوت به عمل می آید که با شرکت در این دوره ها از تخصص و تجربه مدرسین ما بهره برداری کنید، در ادامه خدماتی که در این دوره ها برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است را تشریح می کنیم.

دوره آموزش فیلم برداری مجالس ، تبلیغات و آتلیه سفیر قرن

سر فصلها و آموزش ها  در دوره آموزش فیلمبرداری مجالس، تبلیغات و آتلیه، براساس تجربه ی کادر آموزشی سفیر قرن در زمینه آموزش فیلمبرداری حرفه ای، به گونه ای تنظیم شده است که متقاضی یا کارآموز پس از پایان دوره آموزش فیلم برداری با بهره گیری از تجارب اساتید بتواند به عنوان یک فیلم بردار حرفه ای در مجالس عروسی، آتلیه و حتی به عنوان فیلم بردار تیزر های تبلیغاتی  فعالیت نماید.

از این رو افراد علاقه مند به حوزه ی فیلم برداری و همچنین فیلم بردارها می توانند از کلاس ها و دوره آموزش فیلم برداری آموزشگاه سفیر قرن جهت ارتقای مهارت خود استفاده نمایند. آموزشگاه سفیر قرن با بهره گیری از بروزترین تجهیزات مورد نیاز در زمینه فیلم برداری ، راه را برای فراگیری تکنیک ها از اساتید خبره و تبدیل شدن کارآموزان به یک فیلم بردار حرفه ای راحت کرده است.

هزینه دوره آموزشی فیلمبرداری آتلیه و مجالس 

هزینه دوره آموزشی فیلمبرداری آتلیه و مجالس ، در آموزشگاه سفیر قرن به صورت عمومی و خصوصی و در دو سطح در نظر گرفته شده است، علاقه مندان با توجه به توانایی های خود می توانند در یک یا هر دو سطح آموزش فیلم برداری آتلیه و مجالس ثبت نام کنند.

رشته تاریخ شروع دوره طول دوره شهریه شهریه کلاس خصوصی
فیلم برداری هر ماه 1ماه - 12 جلسه 1/200/000 تومان 2/500/000 تومان

آدرس : میدان انقلاب - ابتدای کارگر شمالی - جنب بانک دی - پلاک ۱۰۳۴ - طبقه سوم و چهارم

تلفن : ۶۶۹۰۹۰۷۵-۶۶۹۰۹۰۷۶- ۰۹۱۲۳۰۸۴۶۳۲

ایمیل : info@safiregharn.com

آموزش فیلم برداری مجالس آتلیه و تبلیغات

سرفصل های کلاس آموزش تصویربرداری

 • مقدمه و تاریخچه
 • شناخت اصول کادربندی
 • آشنایی با حرکات و نماهای مختلف فیلمبرداری و نام آن‌ها
 • آشنایی با انواع رایج دوربین‌های فیلمبرداری
 • آشنایی با فرمت‌های مختلف فیلمبرداری
 • آشنایی با تکنیک‌های فیلمبرداری
 • تنظیمات دوربین‌های  DSLR  برای فیلمبرداری
 • کروماکی و کاربرد آن در ساخت فیلم‌ها
 • آشنایی با تجهیزات حرکتی از قبیل کرین، تراولینگ، شاریو، استدی کم، هلی‎شات و ...
 • شناخت تجهیزات نورپردازی و صدابرداری
 • آشنایی با عوامل ساخت یک فیلم
 • مهرفی نرم‌افزارهای ویرایش فیلم
 • اصول فیلمبرداری از مجالس عروسی، نامزدی و ...
 • اصول فیلمبرداری مستند، موزیک ویدئو و ...

پیشنیازهای آموزش فیلمبرداری حرفه ای سفیر قرن

دوره آموزشی فیلمبرداری حرفه ای سفیر قرن پیش نیاز خاصی ندارد و همه افراد با هر سطح دانشی می توانند در دوره آموزش تصویربرداری شرکت کنند و در صورت قبولی در آزمون مدارک معتبر آموزشگاه سفیر قرن را دریافت نمایند. اما به صورت کلی دید هنری ، خلاقیت، توجه به جزییات و توانایی مفهوم سازی را می توان به عنوان پیش نیاز ورود به رشته تصویر برداری دانست. 
به صورت خلاصه می توان گفت که اگر فردی  بخواهد یک فیلم بردار خوب شود باید انتقاد پذیر باشد ، توانایی خلق آثار هنری را داشته و داشتن علاقه فراوان به فیلم برداری و تصویربرداری ، حفظ آرامش خود، داشتن روحیه کار تیمی ، داشتن توان بدنی مناسب ، داشتن دید هنری به دنیای اطراف و رنگ شناسی از مهمترین مسائل برای ورود به رشته فیلم برداری و موفقیت در بازار کار مناسب آن است.

کارگاه آموزش فیلمبرداری مناسب چه کسانی است؟

دوره آموزش فیلم برداری مناسب افرادی است که دارای ذوق هنری می باشند و همچنین پرتلاش، صبور، منظم ، انعطاف پذیر، انتقاد پذیر،دارای اخلاق حرفه ای و دارای توان بدنی بالایی باشند، تا جایگاه مناسبی در شغل فیلم برداری برای خود ایجاد کنند. از مهمترین عوامل برای کسب موفقیت در هنر فیلم برداری داشتن علاقه ، استعداد و پشتکار فراوان است . برای شرکت در دوره آموزش فیلم برداری لزوما نیاز به داشتن تحصیلات آکادمیک و دانشگاهی نیست و افراد زیادی وجود دارند که بدون داشتن مدرک دانشگاهی و تنها با گذراندن دوره آموزش فیلم برداری در موسسات معتبر وارد این حرفه شده و در آتلیه ها ، مجالس ، جشن ها و امور تبلیغاتی مشغول به کار هستند.
دوره آموزش فیلم برداری و استفاده از کارگاه آموزش فیلمبرداری مناسب افرادی است که می خواهند فرصت های شغلی گوناگونی را برای خود رقم بزنند و از بازار خوب این رشته نهایت استفاده را ببرند البته افراد می توانند به صورت مستقل وارد این عرصه شده و در زمینه های مختلفی هم چون  فیلم برداری مجالس عروسی ، راه اندازی آتلیه و یا ساخت تیزرها و فیلم های تبلیغاتی مشغول به کار شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره آموزش افتر افکت پیشرفته مخصوص تدوین فیلم کلیک کنید

مهارت های پایان دوره فیلمبرداری مجالس عروسی و آتلیه

کارآموزان پس از پایان کلاس آموزش فیلمبرداری مجالس عروسی و آتلیه، مهارت های مورد نیاز توسط اساتید مجرب سفیر قرن رابرای انجام فیلم برداری حرفه ای فراگرفته اند و می توانند به عنوان فیلم بردار حرفه ای شناخته شوند.شناخت دوربین و امکانات آن

 • شناخت تجهیزات مرتبط با فیلم برداری
 • فیلم برداری در نورهای مختلف
 • فیلم برداری در فضاهای کاری متفاوت
 • تقویت روحیه ی انتقاد پذیری
 • داشتن نظم و انظباط در امور کاری
 • بالا رفتن سرعت عمل 
 • ارتقا ذوق و سلیقه هنری
 • داشتن وجدان کاری 
 • داشتن روابط مناسب و حرفه ای با سایر عوامل
 • بالا رفتن دقت نظر افراد
 • توانایی رفع مشکلات فنی از جمله نوردهی
 • نحوه انتخاب لنز مناسب و زاویه ی دوربین
 • ارتقا روحیه جهت انجام کارهای گروهی و تیمی

مهارت های بدست آمده در دوره آموزش فیلمبرداری، آتلیه و تبلیغات در راستای پیشرفت و ارتقای توان کارآموزان و فیلم برداران خواهد بود همچنین برگزاری کارگاه آموزش فیلمبرداری  در این دوره سبب میشود تا با کسب این مهارت ها بتوانند به صورت مستقل در زمینه های مورد علاقه خود مشغول شوند.

آموزشگاه تخصصی عکاسی سفیر قرن علاوه بر دوره آموزش فیلمبرداری، کلاس های مهارت آموزی دیگری مانند دوره آموزش عکاسی و دوره آموزش فتوشاپ پیشرفته را نیز بر گزار می کند. برای آشنایی با این دوره و سر فصل های آن با کارشناسان سفیر قرن تماس بگیرید. 

تلفن : ۶۶۹۰۹۰۷۵ - ۶۶۹۰۹۰۷۶ - ۰۹۱۲۳۰۸۴۶۳۲

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله :

دیدگاه کاربران
پیشداد
 ارسال شده در : پنجشنبه 05 دی 1398

سلام.. یعنی بعد از این دوتا دوره که برگزار میشه ما دیگه فیلمبردار محسوب میشیم؟؟ مثلا دوتا دوره خصوصی سرجمع 14روز طول میکشه.. یعنی میتونیم تو این مدت کم هم از مجالس فیلمبرداری کنیم هم اون فیلمو مونتاژ و تدوین کنیم و یه فیلم عروسی خوب تحویل مشتری بدیم؟؟ و اینکه کار با همه دوربینا رو یاد میدین؟ هلی‌شات و زمینی و... و اینکه ما اگه بخایم از شهرستان بیایم واسه جای خواب باید چیکار کنیم؟ اون نزدیکیا مسافرخونه‌ای چیزی نیست؟ ممنون اگ جواب بدین

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 21 دی 1398

سلام دوست عزیز دوره عمومی 12 جلسه میباشد ، که فیلم برداری مجالس هم آموزش داده میشود . دوره تدوین جداگانه میباشد که 12 جلسه عمومی یا نرم افزار پریمیر و یا ادوس میباشد .هم با دوربین موسه و هم با دوربین خودتون بهتون آموزش داده میشه . و این که رو به روی موسسه خوابگاه مسافر خانه و هتل هستش

حسینی
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 05 شهریور 1398

سلام سرفصلای دوره آموزش فیلم برداری سطح 2 رو میفرمایید لطفا؟

مدیر سایت
 ارسال شده در : ﺳﻪشنبه 05 شهریور 1398

سلام لطفا در سایت مطالعه کنید و یا تماس بگیرید : 66420303

محسنی
 ارسال شده در : شنبه 05 مرداد 1398

سلام ببخشید دوره آموزشی فیلم برداری تون تو مرداد و شهریور ماه چه روزایی تو هفته برگزار میشه ؟؟ من میخوام از شهرستان بیام میخوام بدونم روزاشو

مدیر سایت
 ارسال شده در : شنبه 05 مرداد 1398

سلام برای هماهنگی و شرکت در کلاس های عمومی لطفا تماس بگیرید 66909076 ،و همچنین اگر مایل باشید میتونید در کلاس های خصوصی شرکت کنید که مدت زمان از یک ماه به یک هفته کاهش پیدا میکند.