مجهزترین مرکز آموزشی

دوره آموزش افتر افکت

  0
 3214
امتیاز کاربران 5/0 از 5

دوره آموزش افتر افکت در سفیر قرن

امروزه برنامه های گرافیکی یکی از حوزه های پر کاربرد در دنیای نرم افزار به شمار می رود. استفاده از برنامه گرافیکی افتر افکت بسیاری از کار های حوزه هنر های تجسمی را آسان کرده، به عنوان مثال کاربرد اصلی دوره آموزش افتر افکت نیاز فعالیت های تبلیغاتی و حتی آتلیه را به طور کلی مرتفع ساخته است. در حقیقت دوره های مقدماتی تا پیشرفته آموزش افتر افکت دنیای تبلیغات را پوشش می دهد. مجتمع سفیر قرن یکی از مراکز آموزشی معتبر است که سال های متمادی به فعالیت های آموزشی مشغول است. در این مجتمع معتبر آموزشی بسیاری از دوره های مهارت آموزی در حال برگزاری است. آموزش حرفه ای افتر افکت یکی از دوره های پرکاربردی است که در این مرکز توسط اساتید مجرب و متخصص گرافیکی آموزش داده می شود. 

برای وضوح بیشتر درخصوص آموزش حرفه ای افتر افکت از پایه تا پیشرفته می توان گفت در این دوره بسیاری از مباحث گرافیکی به صورت کاربردی و عملی به کارآموزان آموزش داده می شود که عبارتند از:

 1. ساخت فتو کلیپ های متفاوت و مناسب برای آتلیه و تیزر تبلیغاتی
 2. جلوه‌های ویژه بصری، افکت ‌گذاری، اصلاح نور و رنگ (اتالوناژ)، ترکیب
 3. پروسه کامل صفر تا صد ساخت موشن گرافیک
 4. متحرک سازی کاراکتر با Joystick
 5. کاور موزیک
 6. بنر تبلیغاتی برای سایت ها و چاپ
 7. ساخت لوگو ، ساخت بنر و سایر اقلام تبلیغاتی 
 8. تکنیک های روتوش آتلیه ای
 9. آموزش انیمیشن سازی از پایه تا پیشرفته از تخیل تا حرکت 
   

قیمت و هزینه دوره آموزشی افتر افکت در تهران

همان طور که برای هر فعالیت میزان هزینه آن ، اولین پارامتری است که بر آورد می شود آموزش حرفه ای افتر افکت یک دوره کاربردی به حساب می آید و برای گذراندن آن، دارای هزینه و قیمت خاصی را باید پرداخت کنید،  خروجی این دوره ارائه یک کار عملی می باشد و کارآموزی که برای پایان دوره یک پروژه را ارائه می دهد نمره قبولی و مدرک معتبر را دریافت می کند. پس می توان نتیجه گرفت که آموزش حرفه ای افتر افکت قیمت بیشتری نسبت به سایر نرم افزار های گرافیکی خواهد داشت زیرا هم متشکل از دو دوره پایه و پیشرفته است و هم آن که اکثر پیش نیاز های گرافیکی در ابتدای دوره بیان خواهد شد. میزان هزینه برای کلاس های خصوصی (1 تا 3 نفر) و کلاس های نیمه خصوصی (4 تا 7 نفر) متفاوت است. هزینه هر کلاس نیز طبق نرخ مصوب مرکز آموزشی به کار آموز گفته می شود.

تاریخ شروع دوره طول دوره شهریه شهریه کلاس خصوصی
هر ماه 1ماه -12 جلسه 600/000 تومان 1/200/000 تومان

آدرس : میدان انقلاب - خیابان 16 آذر - نبش کوچه رهنما  - پلاک 24 - طبقه دوم - آموزشگاه سفیر قرن

تلفن : ۶۶۹۰۹۰۷۵-۶۶۹۰۹۰۷۶- ۰۹۱۲۳۰۸۴۶۳۲

ایمیل : info@safiregharn.com

دوره آموزش افترافکت از پایه تا پیشرفته

دوره آموزش افترافکت با مدرک معتبر

آموزش حرفه ای افتر افکت یکی از دوره های آموزش گرافیک است که کاربرد بسیاری در جامعه امروز دارد. مراکز آموزشی متعددی در راستای آموزش این دوره پر کاربرد فعالیت دارند. این دوره آموزشی شامل دو مرحله مقدماتی (پایه) و پیشرفته است. این دو دوره در کنار یکدیگر نیاز کلی کارآموز را نسبت به مباحث گرافیکی بر آورده می کند. در واقع دنیای افتر افکت هر آنچه را که به گرافیک ارتباط دارد آموزش می دهد. شاید اهمیت آموزش حرفه ای افتر افکت بیش از سایر دوره های گرافیکی باشد، از این رو مراکز معتبر آموزشی سعی دارند تا بعد از پایان دوره مدرک معتبر را به کار آموز اهدا نمایند و نتیجه کار ورود بدون درنگ کار آموز به بازار کار خواهد بود. 

افترافکت after effect چیست؟ توضیحات کلی درباره این نرم افزار

افتر افکت یک نرم افزار گرافیکی بسیار مهم و پر کاربرد است. همان طور که در بخش مقدمه اشاره شد آموزش حرفه ای افتر افکت بسیاری از مباحث گرافیکی را پوشش داده است. در حقیقت می توان گفت برنامه افتر افکت یک برنامه کاربردی ویژه تبلیغات است. همان طور که می دانیم در جامعه امروز ما دنیای تبلیغات بسیار گسترده است. تبلیغات در آتلیه ، دفاتر تبلیغاتی ، صدا و سیما، شرکت های تبلیغاتی، مراکز فرهنگی ، مؤسسات تبلیغاتی و فرهنگی و موارد مشابه آن بسیار گسترده است. 

کار آموزانی که علاقه مند به دنیای گرافیک هستند و دوست دارند کارهای گرافیکی را انجام دهند بازار کار آن ها تمامی مراکز تبلیغاتی را شامل می شود. این دسته از افراد می توانند با گذراندن دوره های آموزشی پایه تا پیشرفته افتر افکت به راحتی روانه بازار کار می شوند. این افراد در دنیای گرافیک فعالیت دارند و می توانند در این زمینه پیشرفت نیز داشته باشند. 

کاربردهای برنامه افترافکت در صنعت و سینما

طبق مطالب قبلی می توان دریافت که برنامه افتر افکت از اهمیت ویژه ای در بازار گرافیک برخوردار است. این برنامه جای خود را در بسیاری از حوزه های کاری باز کرده است. به عنوان مثال در صنعت صدا و سیما و حتی سینما در خصوص تبلیغات برنامه افتر افکت بسیار کاربرد دارد. برنامه افتر افکت کار های تبلیغات را در حوزه صدا و سیما با سرعت بالا و کیفیت بسیار مناسب ارائه می دهد. انیمیشن در افتر افکت یکی از پر کاربرد ترین بخش هاست و زمینه بسیاری از فیلم ها و ویدئو های پخش سیما توسط افتر افکت انجام می شود. 

سرفصل های دوره آموزش افترافکت از مبتدی تا حرفه ای 

از آن جا که نرم افزار افتر افکت  (adobe after effect) مباحث بسیار زیادی از دنیای گرافیک را پوشش می دهد دارای سرفصل‌ های  آموزشی زیادی است که آنها رای اطلاع شما بیان خواهیم کرد. سرفصل های آموزش افتر افکت عبارتند از :

 • مفاهیم پایه
 • آشنایی با محیط برنامه و کار با فایل
 • کار با پروژه‌ها و ترکیب‌ها
 • وارد کردن آیتم‌های فوتیج
 • لایه‌ها
 • کار با متن
 • پیش‌نمایش و نماها
 • پویانمایی و فریم‌های کلیدی
 • نقاشی و ترسیم
 • افکتها و جلوه‌های ویژه
 • مروری بر جعبه ابزار
 • میانبرها

تمامی سرفصل‌ها در پروژه‌های عملی آموزش داده می‌شود.

آیا آشنایی با نرم افزارهای گرافیکی دیگر برای ورود به این دوره الزامیست؟

خیر. در واقع آموزش حرفه ای افتر افکت یک دوره کامل از گرافیک تبلیغاتی است و در جلسات اولیه آن در خصوص نرم افزار های دیگر گرافیک توضیحاتی بیان خواهد شد. اگر کار آموزی از برنامه های گرافیکی دیگر تا حدی مطلع باشد و با آن کار عملی انجام داده باشد در این دوره می تواند به پیشرفت بیشتری در حوزه گرافیک دست یابد. البته می توان گفت زمینه مناسب آموزش حرفه ای افتر افکت برنامه گرافیکی فتوشاپ است. در حالت کلی کار آموز دوره افتر افکت می تواند مباحث بیان شده را در دوره های مقدماتی تا پیشرفته به خوبی آموزش ببیند و نیازی به برنامه گرافیکی قبلی ندارد. در صورت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره آموزش فتوشاپ سفیر قرن کلیک کنید.

بازار کار و کسب درآمد از افترافکت

بازار کار و کسب درآمد افتر افکت یک بازار مطمئن برای کسب در آمد و سود اقتصادی است. آموزش های دوره های افتر افکت برای هر کار آموز زمینه ای است برای پیشرفت در حوزه تبلیغات. در حقیقت دنیای امروز نیاز مبرمی به کارهای تبلیغاتی دارد. کارآموزان آموزش افتر افکت بعد از کسب مهارت و دریافت گواهینامه معتبر دوره می توانند در مکان های زیر به انجام کار مشغول شوند. این موارد عبارتند از : 

 • آتلیه عکس و فیلم
 • شرکت‌های تبلیغاتی 
 • دفاتر فیلم و مستند سازی
 • خوداشتغالی

همچنین قابلیت‌های پس از اتمام دوره افتر افکت نیز شامل موارد ذیل خواهد بود :

 • تدوین فیلم
 • ساخت موزیک ویدئو 
 • مونتاژ فیلم عروسی 
 • ساخت کلیپ
 • ساخت تیزر

آموزشگاه سفیر قرن علاوه بر دوره آموزش افتر افکت ، کلاسهای نرم افزاری دیگری مانند دوره آموزش پریمیر و ادیوس را نیز بر گزار می کند. برای آشنایی با دوره ها و سر فصل های آن با کارشناسان سفیر قرن تماس بگیرید. 

تلفن : ۶۶۹۰۹۰۷۵ - ۶۶۹۰۹۰۷۶ - ۰۹۱۲۳۰۸۴۶۳۲

خدمات ویژه آموزشگاه سفیر قرن

کادر مدیریت آموزشگاه خدمات و امکانات ویژه ای را برای کارآموزان در نظر گرفته اند که وجه تمایز سفیر قرن با سایر آموزشگاه ها می باشد.

 • امکان پرداخت شهریه دوره به صورت اقساطی
 • جهت بالا بردن کیفیت آموزش در هر دوره آموزشی حداکثر 7 نفر حضور خواهند داشت.
 • آموزشگاه سفیر قرن به کلیه کاراموزانی که دوره های آموزشی را سپری می کنند مدرک پایان دوره معتبر ارائه می نماید.
 • ارائه خوابگاه به متقاضیان شهرستانی
 • معرفی کارآموزان به بازار کار
 • استفاده هر کارآموز از سیستم و کامپیوتر مجزا در طول دوره
 • ثبت نام و معرفی کاراموز جهت اخذ مدرک فنی و حرفه ای

در صورت تمایل کاراموز جهت دریافت مدرک فنی  حرفه ای ، کاراموز توسط آموزشگاه در آزمون فنی حرفه ای ثبت نام خواهد شد و پس از قبولی در آزمون عملی و کتبی هماهنگ کشوری سازمان فنی و حرفه ی مدرک این سازمان به کارآموز ارائه خواهد شد که قابل استعلام بوده و کارآموز می تواند مدرک خود را به زبان انگلیسی ترجمه و از آن به عنوان یک مدرک رسمی و قابل قبول در سطح بین المللی استفاده نماید. همچنین با داشتن مدارک فنی و حرفه ای کاراموز میتواند جهت دریافت مجوز و تسیهلاتی از قبیل وام و... اقدام نماید.

اشتراک :
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز:
captcha