مجهزترین مرکز آموزشی

دوره آموزش plc

 19 آبان 1398   13:20
 0
 2095
اشتراک :

با توجه به این که PLC یکی از پر استفاده ترین شاخه های برق قدرت است به نسبت دیگر گرایش ها بیشتر مورد توجه کارآموزان و علاقه مندان قرار گرفته است. به همین منظور آموزشگاه سفیر قرن دوره های آموزش PLC درجه 1 و درجه 2 از پایه تا پیشرفته را برای علاقه مندان برگزار میکند. این به شکل کاملا حرفه ای توسط مدرسانی برگزار خواهد شد که در زمینه آموزش سابقه چندین و چند ساله دارند و به علاوه در پروژه های عملی بزرگ شرکت داشته اند. کارآموز بعد از این که گذراندن کلاس های PLC می تواند با اعتماد به نفس کامل و با تکیه بر دانش خود وارد بازار کار شده و به کسب درآمد بپردازد.

آموزش PLC را از کجا شروع کنیم؟

معمولا تدریس PLC از مصادیق الکترونیک شروع می شود به این صورت که آشنایی با مدارهای الکترونیکی یکی از اساسی ترین مباحث در آموزش PLC به شمار می آید. علاوه بر این برنامه نویسی سی شارپ نیز می تواند کمک بسیاری به پیشرفت در این زمینه داشته باشد. اگر قصد شروع این دوره را دارید تنها نیاز است که اطلاعات پایه ای را در دوره آموزش الکترونیک پایه ای تعلیم ببینید. 

دوره آموزش PLC پیشرفته سفیر قرن

آموزش PLC پیشرفته به غیر از این که سطح دانش علاقه مندان را می تواند تا حد زیادی بالا ببرد بلکه برای ورود به بازار کار نیز یکی از گزینه های مهم به شمار می آید. آموزشگاه سفیر قرن تلاش کرده تا در این رشته همه موضوعاتی که به کار برده می شود تماماً منعکس شده از چگونگی وضعیت کارخانه ها و محیطهای صنعتی باشد و این کلاس ها برای یادگیری بیشتر دانش پژوهان به دو صورت تئوری و عملی برگذار می شود.

هزینه دوره آموزش PLC در تهران

در این رشته اساسی ترین مبحثی که در آموزش می تواند تاثیر گذار باشد دانش فنی بیشتر نسبت به اجزا PLC است. این دانش می تواند در کنار صرف هزینه ای مناسب باعث شود که کارآموز بدون هیچ نوع ابهامی در این زمینه وارد صنعت به روز شده PLC در بازار کار شود. برای هنرآموزانی که با هدف ورود به بازار کار در این دوره ها شرکت می کنند 12 جلسه 2 ساعته عملی برگزار خواهد شد و هزینه دوره 400 هزار تومان می باشد. 

رشته مدت دوره شهریه
آموزش PLC 55 ساعت 2/000/000تومان

دوره آموزش plc پیشرفته در تهران

سرفصل های آموزش PLC درجه 1 و درجه 2

آموزش PLC با مدرک فنی و حرفه ای

دوره های آموزش PLC شامل درجه 1 و 2 آن می باشد که اصولا همراه با سرفصل هایی به شکل تکمیلی ارائه خواهد شد. این دوره ها به صورت کاملا حرفه ای زیر نظر بهترین اساتید آموزش داده می شود و نهایتا پس از برگزاری دوره ها به صورت فراگیر به دانش آموختگانی که در این کلاس ها حضور داشته اند مدارکی از سمت فنی و حرفه ای داده خواهد شد تا با دانشی کامل و مدرک لازم بتوانند وارد بازار کار شوند.

حداقل مدرک تحصیلی جهت آموزش PLC

دوره آموزش الکترونیک به شکل خصوصی و نیمه خصوصی در اکثر آموزشگاه ها مانند آموزشگاه سفیر قرن برگزار میشود. با این وجود می توانید این دوره را که مقدمه ای برای آموزش PLC به شمار می آید را بگذرانید. کارآموزانی که در رشته برق و الکترونیک تحصیل کرده اند نیازی به گذراندن مقدمات برای ورود به این رشته را ندارند و قادرند تا به شکل مستقیم به کلاس های PLC ورود پیدا کنند. با این حال فارغ التحصیلان دبیرستانی که در رشته های مرتبط تحصیل کرده اند می توانند دوره های آموزش PLC را پشت سر گذاشته و وارد بازار کار شوند.

آموزش PLC حرفه ای سفیر قرن برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره برای تمامی افرادی که می خواهند این گرایش را آموزش ببینند و قصد دارند با وارسی مدارهای الکتریکی بتوانند کاری را برای خود شروع کنند مناسب است. تابلوهای PLC در نگاه اول پیچیدگی بسیار زیادی دارد اما با این وجود قانون و قواعد مختص به خود را خواهند داشت و برای افرادی که دستی در این زمینه دارند نه تنها مشکل نیست بلکه بسیار ساده و روان است. با این وجود این دوره ها می تواند برای کارآموزان رشته های الکترونیک و کامپیوتر بسیار کاربردی تر از دیگر رشته ها باشد.

مهارت های هنرجو پس از پایان کلاس آموزش PLC

افرادی که دوره های آموزش PLC را می¬گذرانند و با محیط¬های برنامه نویسی و نرم افزارهای مختلفی آشنا می شوند می توانند با داشتن خلاقیت در این زمینه بهترین سیستم های PLC را خود به تنهایی راه اندازی کنند. این بحث امروزه بین افراد مختلف با وجود اهمیت فراوانی که دارد کمتر مورد توجه قرار می گیرد. به همین دلیل صنایع با افراد تازه وارد روبرو خواهند شد.

وضعیت بازار کار به عنوان یک متخصص PLC چگونه است؟

امروزه بازار کار در این زمینه بسیار وسیع بوده به صورتی که تعداد زیادی از صنایع در بخش های مختلف خواستار متخصص PLC می باشند. صنایع مختلف توجه ویژه ای به افرادی دارند که با خلاقیت می توانند عملکرد کارگاه یا کارخانه ای که در آن مشغولند را بهبود ببخشند. به علاوه در صنایع بزرگ به دنبال متخصصانی هستند که بتوانند به شکل چند بعدی عمل کرده و با اختلالات موجود در تابلوهای PLC تا حد زیادی آشنایی داشته باشند و قادر به برطرف کردن عیوب آن در کوتاه ترین زمان باشند.
در صورتی که این دسته از افراد حاذق بتوانند به صنایع نفوذ کنند واحدهای صنعتی مبالغ بسیار خوبی را برای این افراد به عنوان دستمزد ماهیانه خواهند پرداخت. استخدام شما به عنوان متخصص PLC کمترین منصبی است که با داشتن چنین دانشی می توانید برای خود در نظر بگیرید.

کاربردهای PLC چیست؟

این گرایش را می توان در بیشتر صنایع مورد بهره گیری قرار داد به این دلیل که اکثر ماشین هایی که در کارخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند با بهره گیری از لوازمی که به اختصار PLC نامیده می شوند مهار خواهند شد و به نوعی کمتر کارخانه ای امروزه پیدا می شود که برای گردش چرخ های صنعتش از تابلوهای PLC استفاده نکند. حتی بسیاری از برنامه نویسان با داشتن دانشی در زمینه PLC می توانند موقعیت های کاری بهتری را برای خود خلق کنند.

فضای کاری در صنایع مختلف با بهره گیری از خلاقیت در بخش های مختلفی چون برنامه نویسی و محیط کاری PLC هر روزه می تواند بیش از پیش تقویت شود به صورتی که امروزه دانش PLC تنها به شناخت اجزا، گزارش گیری و نظارت بر آن ختم نمی شود در واقع دانش PLC  فضای بسیار گسترده ای است که به رایانه ها مرتبط خواهد بود. همین امر نیز سبب شده تا PLC دارای بهترین و اساسی ترین کاربردها در بخش صنعت باشد.

چنانچه هنگام طراحی PLC به شکل درستی برنامه نویسی شده باشد و فردی که با آن کار میکند در این زمینه تخصص داشته باشد نهایتا میتوانیم شاهد نتایج فوق العاده ای از این دانش باشیم. باید متذکر شد که بخشهای مختلفی از جمله ورودی و خروجی و بازخورد PLC در صنایع مختلف می تواند تا اندازه ای متفاوت باشد. پس با این وجود می توانید با حضور در دوره های آموزشی PLC خود را آماده کسب و کاری پر درآمد و بی نظیر کنید.

آموزشگاه سفیر قرن علاوه بر دوره آموزش PLC، دوره های دیگر در حوزه آموزش الکترونیک و آموزش برق صنعتی را نیز بر گزار می کند. برای آشنایی با این دوره ها و سر فصل های آن با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

تلفن : ۶۶۹۰۹۰۷۵ - ۶۶۹۰۹۰۷۶ - ۰۹۱۲۳۰۸۴۶۳۲

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید
امتیاز شما به این مقاله :